Prvi šolski dan v letu 2011/2012

sola-se-predstaviOBVESTILO ZA PRVI ŠOLSKI DAN

Prvi dan pouka za vse učence šole je v četrtek, 1. 9. 2011.

Učenci 1. razreda prvi dan pričnete ob 10.00 v večnamenskem prostoru OŠ Škofja Loka-Mesto na Novem svetu 18. Po kratkem kulturnem programu boste v spremstvu učiteljic odšli v učilnice. V šolo pridete brez šolskih potrebščin in copat. Pouk bomo zaključili do 11.30.

Učenci od 2. do 9. razreda začnete s poukom ob 8.00.

Učenci 2. razreda se zberete v večnamenskem prostoru OŠ Škofja Loka-Mesto na Šolski ulici 1, kjer vas bodo pričakale učiteljice.

Učenci od 3. do 9. razreda imate prvi dve uri pouk v matičnih učilnicah skupaj z razrednikom.

Učenci od 2. do 3. razreda imate pouk do 11.40, učenci od 4. do 9. razreda imate 3., 4. in 5. šolsko uro pouk po urniku. S seboj prinesite copate in šolske potrebščine, urnik bo objavljen v ponedeljek, 29. 8. 2011, na oglasni deski pred šolo in na spletni strani šole. Urnik od 3. do 5. razreda in urnik od 6. do 9. razreda.

Ta dan kombiji in avtobusi odpeljejo po prilagojenem voznem redu, ki bo objavljen v petek, 26. 8. 2011, na oglasni deski pred šolo in na spletni strani šole. Za učence vozače je 5. šolsko uro organizirano varstvo vozačev.

Po 4. šolski uri (od 11.40) bo organizirano tudi podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda do 15.30.

Prvi dan pouka na šoli ni organiziranega jutranjega varstva.

Vodstvo šole in vsi strokovni delavci želimo vsem učencem uspešen začetek šolskega leta.

Doris Kužel, ravnateljica