Spletna odjava obrokov

Odjava prehrane za učence 1. razreda

Odjava prehrane za učence od 2. do 9. razreda

Odjava prehrane za učence 1. razreda:

S 1. 2. 2020, mobilna številka 041 247 541, na katero ste odjavljali prehrano, ne bo več delovala. Prehrano  lahko odjavljate na sedanjo stacionarno telefonsko številko 04 512 09 73. Dodali smo možnost odjave prehrane na elektronski naslov odjava.ns@ossklm.si.

Prosimo, da v elektronsko obvestilo o odjavi prehrane napišete ime in priimek ter oddelek otroka.

Odjava prehrane za učence od 2.  do 9. razreda:

Na tej povezavi lahko odjavite učenca od prehrane od 2. do 9. razreda
ODJAVA: Klik na celico z ustreznim datumom, kjer piše 1, potrdite možnost odjave.
PRIJAVA: Klik na celico z ustreznim datumom, kjer piše 0, potrdite možnost prijave.

Navodila za prijavo v sistem za spletno evidenco obrokov

Prva prijava

Pri prvi prijavi v sistem morate najprej opraviti registracijo.

V polje pod napisom »Uporabniško ime«, vpišite celotno številko plačnika, ki je vpisana na računu, ki ste ga že dobili. Če računa še niste dobili vam ga lahko posredujejo v ustanovi, kjer imate otroka.

Po vpisu teh podatkov kliknite na gumb REGISTRACIJA . V primeru pravilno vpisanih podatkov se pojavi okno.

V primeru, da ste vpisali napačno uporabniško ali EMŠO, vas sistem na to opozori.

Odprite vašo elektronsko pošto. Na elektronski naslov ste dobili elektronsko pošto z naslednjo vsebino:

Kliknite na povezavo: Aktivacija uporabniškega računa. Sedaj boste dobili na elektronski naslov novo sporočilo, kjer je vpisana koda za prijavo

Ponovno izberite Prijava v spletno evidenco obrokov.

V polje geslo prepišite celotno geslo, ki ste ga dobili. Če boste vklopili tudi možnost

»Zapomni si« vam v prihodnjih gesla ne bo potrebno vnašati.

Možne težave

Nismo prejeli elektronske pošte s podatki za prijavo.

V kolikor ne prejmete obvestila o registraciji, obstaja možnost, da je avtomatsko sporočilo vaš poštni odjemalec označil kot nezaželeno pošto, zato preverite tudi predal z nezaželeno

pošto (SPAM). Če sporočila tudi tam ni, potem ste najverjetneje vpisali napačen e‐mail

naslov. Najpogostejše napake v takem primeru so: gmail.si namesto gmail.com, email.com oz. emails.i namesto email.si, uporaba šumnikov v e‐naslovu …

Kaj če ste geslo izgubili ?

V primeru, da ste pozabili geslo, kliknite na Pozabljeno geslo.

In vpišite zahtevane podatke.

Po kliku na prijavi dobite obvestilo

(Skupno 3.666 obiskov, današnjih obiskov 4)