Neobvezni izbirni predmeti

Neobvezni izbirni predmeti se ocenjujejo tako kot obvezni. Pozor! Ko se učenec odloči za obiskovanje neobveznega izbirnega predmeta, ga mora OBVEZNO obiskovati celo šolsko leto. Izbira v mesecu juniju je dokončna.

Za šolsko leto 2020/2021 učitelji ponujajo našim učencem naslednje neobvezne izbirne predmete:

RAZRED UČITELJ PREDMET KRATICA
1. anglist Prvi tuji jezik – angleščina N1A1
4. Helena Markuta NIP računalništvo NRA4
4. – 6. Urška G. Štajer NIP nemščina 4. – 6. r N2N4
4. Tatjana J. Miklavčič NIP umetnost NUM
5. Helena Markuta NIP računalništvo NRA5
5. športni pedagog NIP šport NŠP
5. Petra Veber NIP tehnika NTE
4. – 6. Urška G. Štajer NIP nemščina 4. – 6. r N2N5
6. Helena Markuta NIP računalništvo NRA6
4. – 6. r Urška. G. Štajer NIP nemščina 4. – 6. r N2N6
7. Urška G. Štajer NIP nemščina N2N7
8. Urška G. Štajer NIP nemščina N2N8
9. Urška G. Štajer NIP nemščina N2N9

Šola za učence 1. razreda izvaja pouk prvega tujega jezika kot neobvezni izbirni predmet.

Šola za učence od 4. do 6. razreda izvaja pouk neobveznih izbirnih predmetov, ki so navedeni v zgornji preglednici.

Šola za učence od 7. do 9. razreda izvaja pouk drugega tujega jezika kot neobvezni izbirni predmet.

Šola učencem 1. razreda obvezno ponudi pouk prvega tujega jezika, učencem od 4. do 9. razreda pa pouk drugega tujega jezika kot neobvezni izbirni predmet v obsegu dveh ur tedensko.

Učenec lahko izbere največ dve uri pouka neobveznih izbirnih predmetov tedensko.

Če se učenec odloči za obiskovanje neobveznega izbirnega predmeta, ga mora obiskovati celo šolsko leto. Izbira v mesecu juniju je dokončna.

Neobvezni izbirni predmeti se ocenjujejo tako kot obvezni predmeti v skladu s Pravilnikom o preverjanju in ocenjevanju ter napredovanju učencev v OŠ.

(Skupno 1.295 obiskov, današnjih obiskov 1)