Note dobrote in razstava portretov

Na OŠ Škofja Loka-Mesto se vsako leto, sedaj že tradicionalno, odvije dobrodelni dogodek.

Po uspešno izvedenem dobrodelnem teku v lanskem šolskem letu je letos čas za dobrodelni koncert.

Koncert so skupaj pripravili vsi trije šolski zbori: otroški, mladinski in učiteljski pevski zbor, ki je v letošnjem šolskem letu zopet pričel z delovanjem.

Vsak zbor je pripravil svoj program, ki bo zazvenel ob inštrumentalni spremljavi tako učencev, kot učiteljic. Na koncu smo lahko prisluhnili vsem trem zborom skupaj, ki so dogodek zaključili s skupno pesmijo in pričarali čaroben dogodek.

Ker gre umetnost z roko v roki in je za našo šolo letošnje leto jubilejno, bo v sklopu dogodka pripravljena tudi posebna razstava.

Ob 90 letnici OŠ Škofja Loka-Mesto so učenci 9. razredov, ki obiskujejo izbirni predmet Likovno snovanje, izbrskali imena in slike ravnateljev, ki so skozi leta vodil naš hram učenosti. V različnih slikarskih tehnikah so ustvarili njihove portrete.

Razstava je na ogled v večnamenskem prostoru šole.