Vabilo na predavanje, 26. 2. 2014

Spoštovani starši!

V sredo, 26. 2. 2014 ob 18.00 vas vabimo na predavanje ge. Ingrid Klemenčič, socialne in specialne pedagoginje z naslovom:

Nasilje med vrstniki – predavanje za starše učencev 3. triade

Kaj je nasilje med vrstniki? Kakšna je razlika med merjenjem moči, konfliktom in nasiljem? Starši bodo med predavanji dobili, poleg odgovorov na ta vprašanja tudi informacije, kakšne vrste nasilja poznamo (fizično, psihično in internetno nasilje), kakšni so znaki pri otroku/mladostniku, ki je žrtev nasilja – kako ga prepoznati, na katere spremembe morajo biti starši pozorni in kako ravnati; kje poiskati pomoč, kako ustrezno pomagati otroku. Nekoliko več bodo slišali o internetnem nasilju, ki je v zadnjem obdobju pogosto ter o sodelovanju s šolo..

Predavanje bo potekalo v večnamenskem prostoru šole.