Koncert glasbenikov ob 80 letnici šole

V okviru praznovanja 80-letnice šole smo v četrtek, 27. septembra v večnamenskem prostoru šole doživeli izvrsten koncert glasbenikov – bivših in sedanjih učencev naše šole in gostov.

Na naše veliko veselje so nastop potrdili organist Klemen Karlin, kitarist Uroš Rakovec, flavtistka Vesna Jan Mitrović, pianistka Jasna Jan Sešek, violončelist Miloš Mlejnik s pianistom Erwinom Kropfitschem, kitaristi Al Capone guitar trio v sestavi Matej Likar, Matic Košir, Martin Misson, mentor Denis Kokalj, violinistki Kaja in Ana Sešek, tenorist, pianist, čembalist Aco Biščević s pianistom Tilnom Bajcem ki so vsi po vrsti priznani in uveljavljeni v slovenskem prostoru in izven naših meja. Vsi, ki smo bili poslušalci tega izjemnega koncerta, smo si bili edini, da smo doživeli čudovit glasbeni večer.

Sami nismo upali pomisliti,  so pa glasbeniki sami izrazili mnenje, da bi tak koncert lahko postal tradicionalen.Koncert ob 80. letnici šole

vabilo ob 80 letnici OSˇ Sˇk.Loka-Mesto

Komentarji: 1

1. Rita Olsson pravi:

To explore the profound impact of music across generations, the Codex Executor delves into historical concerts, such as the celebrated event marking the 80th anniversary of the OŠ Ljubo Šercer.