Urnik za prvi šolski dan

ilustracija-prvosolcki

URNIK za ČETRTEK, 1. 9. 2011


Učenci 2. razreda imajo prvi dan pouka štiri šolske ure. Po pouku bo organizirano varstvo vozačev in podaljšano bivanje (do 15.30). S seboj prinesejo šolske potrebščine.

Učenci 3., 4. in 5. razreda imajo pouk po prilagojenem. Po pouku bo organizirano varstvo vozačev in podaljšano bivanje (do 15.30).

 

Ura

Oddelek, predmet in učilnica

3. a/P 10

3. b/P 8

3. c/P 9

1. ura

MAT

SLJ

LVZ

2. ura

SLJ

MAT

LVZ

3. ura

SPO

LVZ

SPO

4. ura

ŠVZ

LVZ

SLJ

Razredniki: 3. a ga. Irena Jugovic, 3. b ga. Maja Turk , 3. c ga. Andreja Koprivec

 

Ura

Oddelek, predmet in učilnica

4. a/112

4. b/111

4. c/110

4. d/109

1. ura

RU

RU

RU

RU

2. ura

RU

RU

RU

RU

3. ura

SLJ

SLJ

SLJ

SLJ

4. ura

MAT

MAT

MAT

MAT

5. ura

DRU

DRU

DRU

DRU

Razredniki: 4. a ga. Stanka Jerala, 4. b ga. Vanja Hudolin, 4. c ga. Andreja Hafner, 4. d ga. Janja Rojc Pintar

Ura

Oddelek,predmet in učilnica

5. a/212

5. b/210

5. c/209

5. d/211

1. ura

RU

RU

RU

RU

2. ura

RU

RU

RU

RU

3. ura

MAT

TJA

SLJ

SLJ

4. ura

SLJ

SLJ

MAT

TJA

5. ura

DRU

MAT

DRU

MAT

Razredniki: 5. a ga. Zlatka Bertoncelj, 5. b ga. Tatjana J. Miklavčič, 5. c ga Urša Jemec, 5. d ga. Branka Knez

g. Milan Smolej

ga. Katarina Peternelj

ga. Saša Čadež

g. Matjaž Pintarič

ga. Janja Primožič

ga. Tina Porenta

Ura

6.a

6.b

6.c

6.d

1. ura

RU (K9) Smolej

RU (102) Peternelj

RU (P2) Čadež

RU (M11) Primožič

2. ura

RU (K9) Smolej

RU (102) Peternelj

RU (P2)  Čadež

RU (M11) Primožič

3. ura

RU (K9) Smolej

RU (102) Peternelj

RU (P2)  Čadež

RU (M11) Primožič

4. ura

TIT (K3)/GOS (M5)

Pintarič/Peternelj

ŠVZ(VT) Smolej, Lang

NAR (213) Balderman

SLJ (P2) Marin Hribar

5. ura

TIT (K3)/GOS (M5)

Pintarič/Peternelj

TJA (104) Mahnič

SLJ (P2)  Marin Hribar

NAR (213) Balderman

 

 

ga. Kristina Strnad

ga. Anica Stele

ga. Lidija Petrovčič

ga. Urška Krek

Ura

7. a

7. b

7. c

7. d

1. ura

RU (P1) Strnad

RU (216) Stele

RU (217) Petrovčič

RU (106) Krek

2. ura

RU (P1) Strnad

RU (216) Stele

RU (217) Petrovčič

RU (106) Krek

3. ura

DDE (203) Djokić

MAT (K1) Veber

SLJ (107)  Potočnik

MAT (202)Pirc

4. ura

MAT (202)Pirc

SLJ (P1) Strnad

GVZ (106) Krek

SLJ (101) Košak

5. ura

TJA (102) Mesec

ŠVZ(VT)Bergant, Mlakar

TJA (103) Benedik

GEO (216) Stele

 

ga. Milena Cerovski

ga. Petra Veber

ga. Vlasta Balderman

ga. Tanja Potočnik

Ura

8. a

8. b

8. c

8. d

1. ura

RU (201) Cerovski

RU (K1) Veber

RU (213) Balderman

RU (107) Potočnik

2. ura

RU (201) Cerovski

RU (K1) Veber

RU (213) Balderman

RU (107) Potočnik

3. ura

GVZ (206) Krek

GEO (216) Stele

ZGO (217)  Petrovčič

BIO (207) Kalan

4. ura

GEO (217)  Petrovčič

DDE (103)  Djokić

MATcd – nivo

MATcd – nivo

5. ura

GEO (217)  Petrovčič

KEM (206)  Pahor

SLJ cd – nivo

SLJ cd – nivo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

g. Tomaž Lang

ga. Mojca Kalan

ga. Marja Pahor

Ura

9. a

9. b

9. c

1. ura

RU (103) Lang

RU (207) Kalan

RU (206) Pahor

2. ura

RU (103) Lang

RU (207) Kalan

RU (206) Pahor

3. ura

ZGO (P1) Strnad

ŠVZ (VT) Bergant, Mlakar

FIZ (203) Bergant

4. ura

KEM (206)  Pahor

LVZ (K9) Slapnik

GEO (216) Stele

5. ura

MAT9 nivo

MAT9 nivo

MAT9 nivo

 

 

 

 

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost