Pismo srca

pismo_srca2Humanitarna  akcija PISMO SRCA – zbiranje odpadnega papirja

Tudi letos bo naša šola  sodelovala pri zbiranju odpadnega papirja za fundacijo PISMO SRCA. Tako bomo prispevali sredstva za štipendije otrokom, ki živijo v socialno šibkih razmerah in se s svojo nadarjenostjo uveljavljajo na področju športa, ekologije, znanosti, glasbe, plesa, … na šolskih in izven šolskih področjih. Lahko bomo predlagali tudi svojega kandidata za štipendijo za šol. leto 2011/2012.

Akcija zbiranja odpadnega papirja bo potekala skozi celo šolsko leto. Kadarkoli boste imeli kaj odpadnega papirja, ga preprosto prinesite ali pripeljite v šolski kontejner za papir na šolski deponiji v dopoldanskem času.

Posebne akcije zbiranja pa bodo 8-krat letno, vsak mesec na dan, ko popoldne potekajo skupne govorilne ure (četrtek). Takrat bo možno oddajati odpadni papir tudi popoldne. To so naslednji termini:

• oktober, 14. 10. 2010,
  • november, 11. 11. 2010,
  • december, 9. 12. 2010,
  • januar, 13. 1. 2011,
  • februar, 10. 2. 2011
  • marec, 10. 3. 2011,
  • april, 14. 4. 2011,
  • maj, 12. 5. 2011.

Akcija ni tekmovalnega značaja, pač pa je humanitarna. Vsem, ki boste sodelovali in boste oddajali odpadni papir, se že vnaprej zahvaljujemo!