Tehniški dan za 2. razred

222234

V petek, 19. 3. 2010, so drugi razredi naše šole imeli tehniški dan. Obiskala sta nas akademska slikarka Maja Šubic in pesnik, pisatelj ter arhitekt Tomaž Vrabič. Otroke sta seznanila s tem kako nastane knjiga in v njej ilustracije ter besedilo. Zanimalo jih je in so oba z veseljem poslušali. Imeli so tudi delavnico risanja, ugibali so uganke, izžrebane pa so bile tudi nagrade.

Oba povabljena gosta sta v avli naše šole pripravila obsežno razstavo njunih del. Razstavljeni so bili originali  ilustracij ter knjige.

Obema povabljenima gostoma se zahvaljujemo za izčrpno podajanje njunega znanja. Otroci so od obiska veliko odnesli in vsi smo bili veseli da je tehniški dan tako lepo uspel.

Galerija slik                                                                                          Klara Kovačič

(Skupno 274 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost