Male sive celice

Male sive celice Letos je na tekmovanju v Malih sivih celicah nastopilo več kot 420 ekip iz vseh regij v Sloveniji. Zmagovalna ekipa naše šole v sestavi Luka Nunar, Petra Hrast in Silva Božnar se je z 1. mestom v Gorenjski regiji, uvrstila med 16 najboljših ekip, ki so se v nadaljnem tekmovanju pomerile na RTV Slovenija. V četrtek, 14. 1. 2010, so se naši učenci  pomerili z vrstniki iz OŠ Šturje iz Ajdovščine. Na TV kvizu so pokazali velko znanja in borbenosti, ker pa so imeli nekaj smole pri izbiri vprašanj, jim je zmanjkalo le nekaj točk za zmago.

Tekmovalcem Luku, Petri in Silvi čestitamo za odlično znanje in njihov prispevek k ugledu šole, njihovim navijačem pa čestitke za pošteno spodbudo in vzorno obnašanje.

Galerija slik  

  Posnetek oddaje si lahko ogledate iz arhiva RTVSLO tukaj.         

     Mentorica Nina Oman

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentarji: 1

  1. Thanks for writing such a useful essay; I happened over it when trying to understand a brief announcement on another blog. I need your inscriptional method.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost