Dobrodelna akcija

Srbijo ter Bosno in Hercegovino so prizadele stoletne poplave in za sabo pustile katastrofalne posledice. Številne žrtve, ogromno gmotno škoda in več tisoč ljudi brez strehe nad glavo. Rdeči križ Slovenije je v stiku s kolegi iz RK Srbije in RK Bosne in Hercegovine, ki opozarjajo, da so razmere resne in da veliko ljudi potrebuje pomoč. Pomagajmo jim tudi mi po svojih močeh. Če vsak prinese samo eno stvar, bomo zbrali veliko. Na šoli bomo do ponedeljka, 26. 5. 2014, zbirali hrano, ki ima rok uporabe vsaj pol leta, ustekleničeno vodo, oblačila, obutev, higienske potrebščine. Prinešene stvari bomo zbirali v avli šole.

S pomočjo območnega združenja Rdečega križa Škofja Loka bomo zbrano materialno pomoč dostavili pomoči potrebnim v Srbiji in Bosni in Hercegovini. Pomagajmo!