Zopet uspeh naših športnikov

Zopet poročamo o uspehu naših športnikov. V četrtek je bil v Žireh medobčinski turnir v košarki za starejše učence. Učenci naše šole so najprej v polfinalu premagali OŠ Gorenja vas, nato pa v finalu še domačine OŠ Žiri. S tem so se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. Naš najboljši strelec je bil Igor Dumenčič iz 9.a, s pogumno igro pa so se izkazali naši najmlajši: Tilen Jugovic, David Miklavčič, Leon Gabrovšek. Za našo šolo so igrali še:

1. Aljaž Goljat

2. Tomaž Dolinar