Naši nogometaši prvi na medobčinskem.

nogomet medobčinsko 2013

Včeraj je bilo v Železnikih medobčinsko prvenstvo v nogometu za starejše učence. V zelo močni konkurenci kar sedmih šol so učenci naše šole osvojili PRVO MESTO in se uvrstili na področno prvenstvo. Junak naše ekipe je bil odlični vratar Damjan Kožuh iz 9.b, ki je ubranil odločilne kazenske strele.  Prav vsi ostali pa so z borbeno igro veliko prispevali k uspehu naše ekipe. Igrali so:

 1. Damjan Kožuh       9.b

 2. Sergej Novak          9.d

 3. Aljaž Murn              9.b

 4. Adam Jakovčič       9.d

 5. Jaka Balažic             9.a

 6. Beno Božič              9.b

 7. Nejc Čemažar         8.c

 8. Igor Dumenčič       9.a

 9. Nik Stojanović        9.a

  Mentor: Tomaž Lang

 

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost