TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA NA OŠ ŠKOFJA LOKA-MESTO

TVULetos smo se na OŠ Škofja Loka-Mesto odločili, da bomo sodelovali v projektu Teden vseživljenjskega učenja. 27., 28. in 29. maja  smo izvedli 5 nastopov .

V goste smo povabili otroke iz dveh vrtcev, Škofja Loka in Sončni žarek, varovance Varstveno delovnega centra in  Centra slepih in slabovidnih in učence Oš Jela Janežiča.

Na prireditvah so nastopali učenci , ki obiskujejo različne interesne dejavnosti:

Ga. Marjetka Benedik  je v krožku Z mamko Bršljanko igrivo z naravo pripravila učence 1. razredov.

Pod vodstvom ga.  Natalije Krstič Rant in ga. Mateje Jelenc Arnšek sta prepevala dva otroška zbora.

Za reklame so poskrbele učenke 5. razredov pod mentorstvom ga. Janje Rojc Pintar.

V izvedbi dramskega krožka smo gledali Sneguljčico, ki sta ji dali dušo ga. Kristina Strnad in ga.  Barbara Jelenc.

Poskrbeli pa smo tudi za plesne točke, ki so jih pripravili učenci Folklorne skupine Kamniti most pod  mentorstvom ga.  Andreje Hafner in ga. Andreje Benedik in orientalske plesalke pod mentorstvom ga. Anice Stele in ga. Helene Markuta.

Poslušalci so zapuščali šolo zadovoljni in nasmejani.

V prihajajočih letih si želimo še veliko takšnih sodelovanj, saj polepšajo naš vsakdan.