PODARI ZVEZEK – LETOS ŽE PETIČ

plakat mali

Tako kot zadnja štiri leta, bomo tudi letos v okviru Šolske skupnosti učencev sodelovali v dobrodelni akciji škofjeloške Karitas Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov in ostalih šolskih potrebščin za socialno ogrožene otroke in vas tako spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki.

Otroke in vaše starše prosimo, da poklonite kakršenkoli nov zvezek ali šolsko potrebščino za osnovnošolce, ki tudi na škofjeloškem potrebujejo pomoč. Akcija zbiranja potrebščin bo potekala do 14. junija 2013.

Vsi, ki boste želeli karkoli podariti, to lahko prinesete svoji razredničarki ali mentorici ŠS v učilnico 5.b ali v šolsko knjižnico, kjer bo zbirno mesto.

V imenu vseh otrok, ki jim boste pomagali, se že vnaprej najlepše zahvaljujem.

Več kot damo, več imamo!                          Tatjana Jereb Miklavčič, mentorica ŠS od 1.-5. razreda