Šola za starše

lasLAS-ova ŠOLA ZA STARŠE

Vabimo vas, da se udeležite zadnjega od štirih predavanj v šolskem letu 2012/2013 o vzgoji otrok in življenju v družini pod skupnim naslovom ŠOLA ZA STARŠE.

Tokratna predavateljica Alenka REBULA bo v predavanju z naslovom

POZITIVNA SAMOPODOBA

poudarila, kako pomembno je pri vzgoji otrok zaupanje vase, kako nam jo v odnosih do drugih lahko zagode negativna samopredstava in kakšne cilje lahko dosežemo, če smo sprijaznjeni s samim seboj. Vse dogajanje v družini namreč vpliva na otroka in na ustvarjanje slike o družini, svetu in vrednotah.

Predavanje bo 21. marca 2013 v predavalnice Osnovne šole Cvetka Golarja v Frankovem naselju 51, v Škofji Loki ob 18. uri. Vabilo je tudi v priponki.

Projekt financira Občina Škofja Loka, izvaja pa ga LAS Škofja Loka – lokalna akcijska skupina za preprečevanje zasvojenosti v občini Škofja Loka, ki v občini deluje že od leta 1997 na preventivni ravni.

Vstop je prost!

Lepo vabljeni!

Sabina Gabrijel

Višja svetovalka za družbene dejavnosti