VALENTINOV PLES ZA RS ODLIČNO USPEL

JAGODE

VALenTInov ples za učence od 1. -5. razreda z organiziranim vodenjem

TOREK, 19. 2. 2013 med 17.00 in 18.30 uro v večnamenskem prostoru šole: plesalce čaka ogromen val zabave s plesnimi igrami, učenjem najbolj in plesa, tekmovanjem za najhitrejšo in obenem najbolj usklajeno ekipo s sladkimi nagradami. Vstopnico  po 1 evro lahko kupiš tudi pred začetkom plesa. Na sebi imej vsaj nekaj rdečega. Pridi, veselo bo!

VAL ZABAVE, NA KATERI BOŠ TUDI TI -zato VALenTInov ples!

VTISI PO PLESU:

Ples odlično uspel! Kar 55 plesalcev je uživalo v plesu in zabavnih igrah domiselnih organizatorjev. Zato prisrčna hvala gospem Nini Taler, Andreji Benedik, Tadeji Jesenko, Tini Jerala in g. Tomažu Urhu za izvrstno animacijo ter g. Bogdanu Košaku, ki je skupaj z učenci šolskega radia poskrbel za plesno animacijo in glasbo.

Tatjana Jereb Miklavčič, mentorica ŠS učencev od 1. – 5. razreda