Veter v laseh – s športom proti odvisnosti

Datum: 21. 9. 2012

VETER V LASEH – s športom proti odvisnosti

Učenci in učenke, pozdravljeni,

vabimo vas na športno zabavno prireditev VETER V LASEH, ki bo v soboto, 6. oktobra med 9. in 12. uro na Mestnem trgu v Škofji Loki.

Za vas smo pripravili pester program:

Ø  športne netekmovalne aktivnosti: rolanje, košarka – metanje žoge na koš in igre trojk, turnir v pikadu, badminton;

Ø  ustvarjalne delavnice: risanje s kredami za najmlajše, izdelovanje žogic za žongliranje, izdelovanje košev za ločevanje odpadkov, barvanje),

Ø  osvajanje veščin: orientacija, lov za zakladom, žongliranje, izdelovanje papirnatih zmajev, frnikolanje,.

Ø  gledališko predstavo PASTIRČEK IN DEBELA UŠ,

Ø  nastop navijaške skupine Cvetke,

Ø  nastop šolskega glasbenega benda Generacija 2000 ter

Ø  predstavitev znanih škofjeloških športnikov in njihovih družin. Obiskali nas bodo naši uspešni športniki, tekmovalki v namiznem tenisu Mateja Pintar in Andreja  Dolinar ter telovadec Sašo Bertoncelj s športno mamo Majdo.

Na odru in stojnicah se nam bodo predstavili mladi iz organizacij MEPI, MDC BLOK, SKAVTI, DC OM, vse skupaj pa bo s svojimi drugačnimi idejami začinila vedno zabavna Pika LOKAvička.

Kdor se namerava preizkusiti na poligonu rolanja, mora s seboj prinesti rolerje, za turnir v frnikolanju pa svojo srečno frnikolo (ali tri). Za košarkarske izzive se s  prijatelji povežite v trojke, da boste nasprotni skupini dokazali svoje spretnosti. Vsak udeleženec športnih aktivnosti bo prejel slastno nagrado.

Vse, ki boste na ta dan zamenjali televizijo in računalnik za veselo športno dogajanje na Placu, bo prišel pozdravit tudi župan naše občine, mag. Miha JEŠE, ki mu je šport zelo blizu.

Veseli bomo, če se bo naše mesto v sobotnem dopoldnevu spremenilo v razigrano igrišče.

PRIDITE in pripeljite s seboj tudi svoje starše!

LAS Škofja Loka

Damijana Stržinar, l.r.