OS Skofja Loka MestoSpoštovani starši, učenke in učenci!

Prvi dan pouka za vse učence šole je v ponedeljek, 3. 9. 2012.

Spremenjen Pravilnik o šolskem koledarju za osnovne šole (Uradni list RS, št. 50, 29.6.2012) uvaja spremembo, da se pouk ne sme pričeti pred 7.30. Tako se bo predura pričela ob 7.30, pouk pa se bo s prvo uro pričel ob 8.20. Tukaj si lahko ogledate nov razpored ur.

Glede na nov razpored ur pouka se bo spremenil tudi vozni red šolskih avtobusov in kombijev. Urnik prevozov še usklajujemo in ga bomo objavili do 31. 8. 2012 na šolski spletni strani in na vratih šole.

Starše 2.  razreda obveščamo, da je zaradi spremembe v številu učencev prišlo do spremembe števila oddelkov. Na dom vam bomo poslali obvestilo v katerem oddelki je vaš otrok.

Obvestilo na dom bodo prejeli tudi naši novi prvošolčki.

Več informacij za prvi šolski dan bomo objavili na naši spletni strani v ponedeljek, 27 8. 2012.