11. Frankofonski festival, Kranj 2012

Frankofonski festival 2012 001Učenci IP Francoščina so se v petek, 25. 5. 2012, udeležili 11. Frankofonskega festivala, na katerem se je s pesmijo in z dramsko igro predstavilo več kot 700 učencev, ki se v OŠ učijo francoskega jezika. Na velikem odru Gimmnazije Ekonomsko-storitvenega izobraževalnega centra na Zlatem polju so se zelo dobro izkazali tudi učenci naše šole. Pet sedmošolk (Taja Kalan, Lara Dobrec, Ajda Košorok, Maruša Levstek in Ana Štritof) ter izvrstna kitarista Matic Perme in Luka Nunar iz 9. r. so s pesmijo NI OUI NI NON francoske izvajalke ZAZ navdušili publiko.

Poleg tega je Luka Nunar na slavnostni podelitvi prejel bronasto priznanje za odlično 12. mesto, ki ga je osvojil na državnem tekmovanju v znanju francoščine.  Chapeau et felicitations!

Ogled nastopa: http://www.youtube.com/watch?v=FIjLZqZrKGg&

Frankofonski festival 2012