Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo: 29. marec 2012

govorNamen prireditve Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo je bila predstavitev dela pevskih, plesnih in gledaliških dejavnosti na šoli. Letos se je tako predstavilo preko 130 učencev naše šole. Rdeča nit prireditve je bila šola.

Povezovalca Katja Korošec v vlogi učiteljice in David Rob v vlogi reditelja sta vodila gledalce (učence) skozi pouk, ki je bil ta dan nekoliko drugačen, saj se je predvsem pelo, plesalo in igralo.

»Pouk« pa so sooblikovali še angleški dramski krožek (mentorica Betka Mahnič), francoski dramski krožek (mentorica Tanja Potočnik), slovenski dramski krožek (mentorica Kristina Strnad), dramski krožek 4. in 5. razreda (mentorica Janja Rojc Pintar), izbirni premet španščina 1 (mentorica Vita Bokal), mlajša folklorna skupina Kamniti most (mentorica Nina Hostnik), starejša folklorna skupina Kamniti most (mentorica Andreja Hafner), otroški pevski zbor 2. in 3. razreda (mentorica Natalija Krstič Rant), otroški pevski zbor 4. razreda in mladinski pevski zbor (mentorica Urška Krek) in plesna skupina Art (mentor Miljan Nojič). Nosilka prireditve je bila Janja Rojc Pintar.