Rezultati akcije v zbiranju papirja

razno_2011_008V mesecu oktobru se je na naši šoli odvijala prva akcija zbiranja odpadnega papirja, v okviru projekta Pismo srca. V četrtek, 13. 10. 2011, smo beležili količino prinešenega papirja po razredih.

Zaradi velikega odziva, smo naročili še en zabojnik in akcijo podaljšali do torka, 18. 10 .2011. Učenci naše šole so tako zbrali kar 4630 kg papirja. Žal pa je prišlo da napake pri tehtanju in beležnju papirja, tako da je prišlo do zamenjave na prvih treh mestih.

Zmagovalni 5.C razred, ki je zbral 695 kg, bomo tudi nagradili s simboličnimi darili, ki jih je prispevalo podjetje Petrol.

Na drugo mesto se je uvrstil 4.c razred, ki je zbral 485 kg, na tretje mesto pa 5.d razred z 481 kg.

Naslednjo akcijo načrtujemo v mesecu januarju.

 

Nina Oman

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost