Mednarodna konferenca o vrstniški mediaciji

DSC03342_za_net“V sredo, 12. 10. 2011, se je šest bodočih vrstniških mediatorjev naše šole skupaj z mentorji udeležilo Mednarodne konference o vrstniški mediaciji. Na konferenci smo aktivno sodelovali na delavnicah o mediacijskih veščinah, obiskovalcem pa smo predstavili tudi našo šolo.

Pomena konference smo se v polno zavedli šele po prihodu v OŠ Rečica ob Savinji, kjer so nas pozdravili gostje kot so g. Prgić iz Centra MI in g. Cohen iz CRU Instituta (ZDA) s katerima sodelujemo. Kar nekaj besed o velikem pomenu mediacije danes in v prihodnosti pa so nam namenili tudi znani slovenski politiki, kot je npr. minister za pravosodje, g. Zalar.

V družbi slovenskih vrstniških mediatorjev smo se počutili zelo dobro, hkrati pa smo si z njimi izmenjali izkušnje, primerjali obvaldovanje mediacijskih veščin in se še kaj novega naučili.”

Galerija slik

 

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost