Akcija v zbiranju papirja

star_papirV četrtek, 13.10.2011, bomo v okviru Pisma srca, na naši šoli zbirali odpadni papir.

Zbiranje papirja bo potekalo skozi ves dan od 7.00 do 19.00. Učenci oz. starši prinesite papir za šolo k zabojniku. Če imate možnost, papir stehtajte doma.

Od 7.00 do 9.00, od 11.30 do 13.00 ter od 17.00 do 18.00 bomo količino prinešenega papirja tudi beležili in razglasili oddelke, ki so bili pri zbiralni akciji najuspešnejši.

Med odpadni papir ne spada karton.

Fundacija Pismo srca deluje že od leta 2004 in deluje pod motom MLADI ZA MLADE. Sredstva pridobiva z zbiranjem odpadnega papirja in jih namenja za štipendije otrokom, ki živijo v socialno šibkejših razmerah in se s svojo nadarjenostjo uveljavljajo na področjih športa, ekologije, zdravja – znanja, v šolskih in izven šolskih področjih.