Področno pvenstvo v rokometu za mlajše dečke.

os-mesto-rokometTekmovanje je potekalo danes, 24. 5. 2011 v športni dvorani v Železnikih. Na tekmovanje so se poleg domačinov in naše šole uvrstili še učenci iz OŠ Naklo, iz OŠ Antona Tomaža Linharta iz Radovljice in OŠ Bistrica.

Naša ekipa je najprej premagala vrstnike iz Nakla z rezultatom 19:4, nato pa še Bistričane 19:5.

Trši oreh so bili Radovljičani, ki pa so vseeno klonili s 15:13. Finale je potekal med OŠ Škofja Loka Mesto in OŠ Železniki, kjer so naši fantje zopet slavili z rezultatom 10:7 in tako postali gorenjski prvaki.

Igrali so:GAL ŠTUCIN, TINE GARTNER, LUKA PLESTENJAK, NACE TOMAT, NEJC STOJANOVIČ, DAVID VILFAN, SERGEJ NOVAK, JAN TOMAC, URBAN PIPP, JAKA GUZELJ, NEJC POKORN, LUKA BERNIK in MATIC PIPP.

ČESTITAMO!

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost