Podjetniški krožek

podjetZ naše šole smo na podjetniškem krožku sodelovali Matic Pipp, Jan Tomac Tržan, Maks Hafner, Timotej Kejžar in Jakob Šifrer. Naša mentorica je bila ga. Katja Rakušček iz Razvojne agencije Sora. Na krožku smo se veliko naučili o podjetništvu in se ob tem zabavali.

V petek, 8.4.2011, smo imeli zaključno prireditev podjetniškega krožka. Zjutraj ob 8. uri smo se zbrali pred kaščo in se nato povzpeli v prostore nad Območno obrtno podjetniško zbornico. Tam smo učenci iz vseh šol, ki so bile vključene v podjetniški krožek, predstavili svoje poslovne načrte. Naš krožek je izdelal poslovni načrt na temo Paintball.

Po predstavitvi smo se odpeljali v Ljubljano v BTC v karting center. Najprej smo imeli malico, nato pa nas je polovica odšla na progo, druga polovica pa je ostala na predavanju o vožnji, pravilih in opremi. Ko se je prva skupina preizkusila v vožnji, druga pa rešila test, smo se zamenjali. Nato smo se z avtobusom pripeljali domov. Imeli smo se super.

Jakob Šifrer, učenec 7. d