Medobčinsko prvenstvo v atletiki.

os-mesto-atletika V torek, 10. 5. 2011 je v Železnikih potekalo letošnje medobčinsko prvenstvo v atletiki za ml. in st. dečke in deklice.

Naša šola je organizirala prvenstvo za ml. dečke in deklice, domačini pa za st. kategorije.

Prvenstva se je udeležilo 50 učencev naše šole, ki so dosegli nekaj lepih rezultatov. V teku na 60m sta TADEJ STANOVNIK in LOVRO STANONIK zasedla 2. in 3. mesto, GAL ŠTUCIN je zasedel 1. mesto v teku na 300m, tudi TINE GARTNER je zasedel 1. mesto v  teku na 600m, VESNA JAMNIK je zasedla 3. mesto v skoku v višino, DANIELA BABČEC in ZALA JANEŽIČ sta zasedli 2. in 3. mesto v metu vorteksa, v isti disciplina pa je LUKA PLESTENJAK zasedel 2. mesto.

Med st. dečki sta MARK DOLINAR BOŽNAR in MAJ MLAKAR zasedla 2. in 4. mesto, v skoku v daljino sta MATEVŽ VRŠIČ in LENART DEMŠAR prav tako zasedla 3. in 4. mesto,  tudi v skoku v višino sta bila DOMEN KOLENKO in URŠKA BOKAL 3. in 4. isti mesti pa sta zasedla tudi ROK KRŽIŠNIK in MIHA MALI. Edino zmago med st. dečki in deklicami je dosegla ANJA ČIBEJ v metu krogle.

Rezultati ml. dečki in deklice:

Rezultati st. dečki in deklice:

 

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost