Področno prvenstvo v malem nogometu za st. dečke.

os-mesto-nogometDanes je v novi športni dvorani na Trati potekalo Področno prvenstvo v malem nogometu za st. dečke. Na turnirju je sodelovalo 7 šol, med njimi tudi naša ekipa v postavi:JOŠT JELOVČAN, EDIS BEČIČ, LUKA KEMPERLE, ANŽE OBLAK, POLJANEC BLAŽ, NACE MOŽINA STEFAN DRAGOJEVIČ in KLEMEN PRATLJAČIČ.

V uvodnih tekmah so najprej premagali vrstnike iz OŠ Križe 4:1, v nadaljevanju pa še močno ekipo OŠ Simona Jenka iz Kranja in sicer 5:4 ( po streljanju prostih strelov)

Tako so se v finalu pomerili z gostitelji, OŠ Čvetka Golarja kjer pa so visoko izgubili 6:2

S tem je naša ekipa zasedla skupno 2. mesto in se uvrstila v četrtfinale državnega prvenstva.