Prvi šolski dan

Za vse učence šole je prvi dan pouka v sredo, 1. 9. 2010.

Učenci 1. razreda svoj prvi šolski dan pričnete ob 10.00 v večnamenskem prostoru OŠ Škofja Loka-Mesto na Novem svetu 18. Po kratkem kulturnem programu boste v spremstvu učiteljic odšli v učilnice. V šolo pridete brez šolskih potrebščin in copat. Pouk se vam bo zaključil do 11.30.

Učenci od 2. do 9. razreda začnete s poukom ob 8.00.

Učenci 2. razreda se zjutraj zberete v večnamenskem prostoru OŠ Škofja Loka-Mesto na Šolski ulici 1, kjer vas bodo pričakale razredničarke. Po kratkem kulturnem programu boste nadaljevali v učilnicah.

Učenci od 3. do 9. razreda imate prvi dve uri v matičnih učilnicah skupaj z razrednikom.

Učenci od 2. do 4. razreda imate pouk do 11.40, učenci od 5. do 9. razreda pa do 12.25. S seboj prinesite copate in šolske potrebščine. Urnik bo objavljen v petek, 27. 8. 2010, na oglasni deski pred šolo in na spletni strani šole.

Kombiji in avtobusi tega dne odpeljejo po prilagojenem voznem redu, ki bo objavljen v petek, 27. 8. 2010, na oglasni deski šole in na spletni strani šole. Za učence vozače je 5. šolsko uro organizirano varstvo vozačev.

Po 4. šolski uri (od 11.40) bo organizirano tudi podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda do 15.00.

Prvi dan pouka na šoli ni organiziranega jutranjega varstva.

V letošnjem šolskem letu smo spremenili urnik zvonjenja. Pouk pričenjamo pet minut prej. Predura se tako prične ob 7.10, prva ura pa ob 8.00.

Vodstvo šole in vsi strokovni delavci želimo vsem učencem uspešen začetek šolskega leta.