Še vedno vozim – vendar ne hodim

Tehnino_reevanjeV ponedeljek, 10. maja, smo za naše devetošolce po nacionalnem preverjanju znanja organizirali prometno preventivno akcijo, ki je brez pomoči prostovoljcev ne bi mogli. Verjamemo, da smo uspešno potrkali na zavest naših učencev in smo prepričani, da bomo na tak način uspeli preprečiti vsaj kakšno nepremišljeno dejanje na cesti.

Zahvaljujemo se seveda najprej Mateju Ledniku sodelavcu v projektu Še vedno vozim – vendar ne hodim, ki je z našimi učenci delil svojo izkušnjo prometne nesreče in invalidnosti, gasilcem PGD Škofja Loka, ki so pokazali opremo za tehnično reševanje v prometnih nesrečah ter Policiji, ki je predstavila svoje vozilo in opremo ter nam omogočila srečanje s policistom – motoristom.

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost