VODNI DETEKTIV – ZMAGA NAŠIH UČENCEV 2. IN 3. TRIADE

Tudi letos so učenci naše šole  sodelovali na natečaju VODNI DETEKTIV, ki ga pripravlja Inštitut za celostni razvoj in okolje (ICRO) iz Domžal  v sodelovanju z Ministrstvom za kmetijstvo in okolje in prostor, katere ciilj je promocija varstva voda. Letošnja tema natečaja je bila »Vode in energija« in je povezana z letošnjim mednarodnim
letom vode in energije, ki so ga razglasili Združeni narodi.

Pod mentorstvom učiteljic URŠE JEMEC, IRENE JUGOVIC IN TATJANE JEREB MIKLAVČIČ Â so učenci – inovatorji iz 4-tih razredov  z risbami pokazali svoja razmišljanja o različnih vodosilnih napravah, kot so vodni motor, sušilno-pralni stroj na vodni pogon, vodni klavir, klimatska naprava, sekalec drv, izdelovalec ledenih kock, pripomoček za hojo invalidnih oseb in druge ter vrsto naprav za čiščenje vode, kot so podmornica, ki čisti vodo, čistilna naprava in druge. Za svojo izvirnost so v kategoriji likovno – literarni izdelki za drugo triado osvojili 1. NAGRADO. 
K popolnemu uspehu učencev naše šole je doprinesla še 1. NAGRADA učencev tretje triade pod mentorstvom VLASTE BALDERMAN in POHVALA raziskovalnim projektom  učencem 5. razreda pod mentorstvom ANDREJE HAFNER, VANJE HUDOLIN IN STANISLAVE JERALA.

vodni detektiv

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentarji: 1

  1. New Assignments pravi:

    Online Thesis Help Australia provides expert guidance and support to students nationwide for their thesis projects, offering reliable writing, editing, and consultation services tailored to individual needs

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost