Odprtje likovne razstave učencev v CSS

20140513 161759 V torek, 13. 5. 2014 smo v okviru programa Dvig socialnega in kulturnega kapitala v Centru slepih, slabovidnih in starejših odprli skupno likovno razstavo učencev naše šole, OŠ Ivana Groharja in OŠ Jela Janežiča. Z dramsko predstavo Zdrav zajtrk so naši učenci tamkajšnjim stanovalcem polepšali in popestrili deževno torkovo popoldne.

Likovno razstavo si v naslednjih tednih lahko ogledate v prostorih CSS Škofja Loka.

Lepo povabljeni!

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentarji: 1

  1. safetoto pravi:

    I’ve been troubled for several days with this topic. safetoto, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost