Zopet uspeh naših športnikov

 

Zopet poročamo o uspehu naših športnikov. V četrtek je bil v Žireh medobčinski turnir v košarki za starejše učence. Učenci naše šole so najprej v polfinalu premagali OŠ Gorenja vas, nato pa v finalu še domačine OŠ Žiri. S tem so se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. Naš najboljši strelec je bil Igor Dumenčič iz 9.a, s pogumno igro pa so se izkazali naši najmlajši: Tilen Jugovic, David Miklavčič, Leon Gabrovšek. Za našo šolo so igrali še:

        

 1. Aljaž Goljat

 2. Tomaž Dolinar

 3. Tilen Jugovic

 4. David Miklavčič

 5. Luka Žvokelj

 6. Leon Gabrovšek

 7. Nejc Pokorn

 8. Marjan Mirčev

 9. Lan Celestina

 10. Tim Sočak

 11. Nik Stojanovič

 

Čestitamo!

Tomaž Lang

 

medobčinsko žiri košarka 2013

Zopet poročamo o uspehu naših športnikov. V četrtek je bil v Žireh medobčinski turnir v košarki za starejše učence. Učenci naše šole so najprej v polfinalu premagali OŠ Gorenja vas, nato pa v finalu še domačine OŠ Žiri. S tem so se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. Naš najboljši strelec je bil Igor Dumenčič iz 9.a, s pogumno igro pa so se izkazali naši najmlajši: Tilen Jugovic, David Miklavčič, Leon Gabrovšek. Za našo šolo so igrali še:

        

 1. Aljaž Goljat

 2. Tomaž Dolinar

 3. Tilen Jugovic

 4. David Miklavčič

 5. Luka Žvokelj

 6. Leon Gabrovšek

 7. Nejc Pokorn

 8. Marjan Mirčev

 9. Lan Celestina

 10. Tim Sočak

 11. Nik Stojanovič

 

Čestitamo!

Tomaž Lang

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost