Gorenjsko prvenstvo v smučanju in deskanju za OŠ.

os-mesto-smucanjeTekmovanje se je odvijalo včeraj, 14. 2. 2011, na strminah Krvavca. Udeležilo se ga je 12 naših učencev. Najboljša je bila URŠA ZRIMŠEK, ki je v kategoriji deskarjev zasedla 2. mesto in se s tem uvrstila na državno prvenstvo. Pri smučarjih pa je bila najboljša ŠPELA BOKAL, ki je zasedla 6. mesto.  Rezultate si iglejte tukaj.

 

 

IMG_0815Urša na zmagovalnem odru!

IMG_0813 Naša ekipa!

(Skupno 361 obiskov, današnjih obiskov 1)

Komentarji: 1

  1. Irene Wolfe pravi:

    Skiing with friends can be a lot of fun in the winter season, I can only spend time at home, I’m trying to have fun playing basketball legends these days, I think playing games is also fun for me.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost