Kulturni dan – 24. 12. 2010

IMG_9332_pomanjanaV petek, 24. decembra, zadnji dan pouka v tem koledarskem letu, smo na šoli imeli kulturni dan.

Učenci 6. razreda so si ogledali film Osem ujetih, učenci od 7. – 9. razreda pa Želvino osupljivo potovanje v kinu Sora.

Učiteljice z razredne stopnje Urša Jemec, Tatjana J. Miklavčič, Janja R. Pintar, Aleša Zrimšek in Barbara Šolar Jerič

so za učence od 1. – 5. razreda pripravile in odlično odigrale predstavo Zdravilno jabolko. Na zaključku predstave

se je pridružil še dedek Mraz in jih obdaril z bonboni potem, ko so mu odpeli pesmico.

komentarjev 6

1. cat mario pravi:

greetings to everyone. I’m a novice user; perhaps you can assist. If you want to come over and play with me after a long day at work, cat mario is a terrific game to pass the time.

2. michaelarrington pravi:

Točno, 24. decembra je zadnji dan pouka v koledarskem letu, in ta dan na šoli ste imeli kulturni dan s številnimi dejavnostmi za učence različnih razredov io games

3. timothyferriss pravi:

To je bil zagotovo lep zaključek šolskega 2048 leta in prijeten način, da so učenci preživeli zadnji dan pouka pred božičnimi prazniki

4. among pravi:

Učiteljice z razredne stopnje, vključno z among us Uršo Jemec, Tatjano J. Miklavčič, Janjo R. Pintar, Alešo Zrimšek in Barbaro Šolar Jerič, so za učence od 1. do 5. razreda pripravile in odigrale predstavo z naslovom “Zdravilno jabolko”.

5. The ideas you give in the article are very good and practical. Thank you very much

6. Lucy Chow pravi:

This day is not only the last day of the academic calendar, but also the eve of the beginning of the New Year, we need to take advantage of this wonderful time to spend with the family, would you like to spend it with half body sexdoll!