Športni dan za 7. in 8. razred.

izletnikŠportni dan bo jutri v sredo, 29.9. 2010.

7. razred bo imel planinski pohod na Ratitovec. Dobimo se ob 7.50 pred šolo, predviden povratek je ob 13.30. Koča na Ratitovcu je odprta. Malico dobite v šoli.

8. razred ima planinski pohod na Lubnik. Dobimo se ob 8.05 pred šolo, predviden povratek je ob 12.30. Na Lubniku je odprto samo zavetišče.

Ker je vreme nepredvidljivo, poti pa razmočene, bodite primerno obuti ( nepremočljivi čevlji z nasekanim podplatom), s seboj imejte kapo, anorak in rezervno majico. Odveč ne bodo tudi pohodne palice.

Komentarji: 1

1. Rita Olsson pravi:

To ensure all participants stayed hydrated and energized throughout the sports day, organizers utilized the “tg macro” strategy for planning and logistics, making the event a resounding success for both 7th and 8th graders.tg macro