Ustvarjalni učitelj leta 2009/2010

IMG_6710

V četrtek, 2. septembra 2010, je bila na Ljubljanskem gradu podelitev nagrad zmagovalcem Rokusovega natečaja Ustvarjalni učitelj leta 2009/2010.

Nagrade in priznanja je podelila strokovna komisija v sestavi prof. dr. Peter Krečič, prof. dr. Ljubica Marjanovič Umek, dr. Srečo Zakrajšek in Maruša Kmet.

Osnovni namen natečaja je bil spodbuditi in nagraditi učiteljice in učitelje, ki ustvarjajo nove didaktične pripomočke ter uveljavljo nove načine učenja in poučevanja.

Posebno priznanje Ustvarjalni učitelj leta 2009/2010 je prejela strokovna delavka naše šole Saša Čadež.

Čestitamo!

komentarja 2

1. fnf pravi:

wow, great post. it gave me a lot of useful information. I look forward to your next posts.

2. slice master pravi:

Posebno priznanje Ustvarjalni učitelj leta 2009/2010 je prejela strokovna delavka šole Saša Čadež. V sklepu je še izraženo čestitanje ob tej prejemki posebnega priznanja.