Ana Locopolitana na Loškem odru

cof

7. marca so člani dramske skupine Ana Locopolitana na območnem srečanju otroških gledaliških skupin uprizorili (nekoliko prirejeno) Petanovo igro Pet Pepelk. Še prej pa so si ogledali otroško predstavo Mala čarovnica (O. Preussler) v režiji Gašperja Murna (nekdanjega krožkarja). Zelo s(m)o ploskali!

Štirje mladi igralci so igrali kar v obeh igrah: Maruša Panjtar, Blaž Tolić Bradač, Ula Jurić in Julija Krznar. (Pravijo, da niso imeli težav s prehajanjem vlog.) Zelo so se izkazali tudi ostali igralci: Larisa Dizdarević, Ana in Saša Mladenović, Jan Primožič, Larisa Šavli, Neca Terpinc, Ana Fink, Lucija Lunder, Lenča Tomat, Ludvik Breuss Vehar, Lara Musulin, Pia Panjtar, Žan Božnar, Meta Podlipnik, Pia Kumer, Jakob Narobe, Elena Jordanov in Iva Kelner.

Mlade igralce čaka še veliko nastopov, vsi so se pa strinjali, da je na pravem odru bolj imenitno nastopati.