Božično-novoletni bazar

Obiskovalci so lahko izbirali med številnimi izdelki, ki so jih izdelali učenci s pomočjo delavcev šole in staršev. Bazar smo popestrili s kulturnim programom, ki nas je popeljal v predpraznični decembrski čas. V predavalnici šole se je odvijal kulturni program, ki so ga pripravili učenci 6. b in 7. a razreda z mentorico Barbaro Jelenc in Betko Mahnič. V šolski knjižnici so bili na voljo praznični paketi knjig presenečenja, ki smo jih poimenovali bralni brlogek za najmlajše in bralni brlog za starejše učence.

Zbrana sredstva smo namenili v šolski sklad,  ki na šoli uspešno deluje že vrsto let.

Zahvaljujemo se vam za vašo velikodušno in nesebično pomoč pri izvedbi bazarja. Brez Vaše podpore bi bila celotna izvedba zahtevnejša, pestrost izdelkov pa manjša.

S svojim obiskom na bazarju ste otrokom brez velikih besed pokazali, da cenite njihovo delo in trud.

Tudi vnaprej si želimo tako plodnega in uspešnega sodelovanja z vami.

Kolektiv OŠ Škofja Loka-Mesto