ŠPORTNI DAN NA PREDMETNI STOPNJI

6. razred gre na pohod na BLEGOŠ, in sicer v TOREK, 20. 9. 2022. Pred šolo se zberemo ob 7.40.

7. razred gre na pohod na RATITOVEC, in sicer v SREDO, 21. 9. 2022. Pred šolo se zberemo ob 8.00.

8. razred gre na pohod na BLEGOŠ, in sicer v SREDO, 21. 9. 2022. Pred šolo se zberemo ob 7.40.

9. razred gre na pohod na ZELENICO, in sicer v TOREK, 20. 9. 2022. Pred šolo se zberemo ob 8.10.

Z vsemi razredi se zberemo pred šolo, vzamemo šolsko malico in se skupaj odpravimo proti avtobusni postaji. Prihod za vse je predviden do 13.30. Kosilo v šoli bo.

OPREMA

Obuti smo v pohodne čevlje z rebrastim podplatom ali močnejše nedrseče teniske (»skejterke in all-starke« so prepovedne!!!). Oblačila naj bodo udobna in vremenu primerna.

V nahrbtniku imamo rezervno majico, hrano (neslano!), negazirano in manj sladko pijačo, vetrovko, lahko tudi denar, saj bodo koče na Blegošu, Ratitovcu in na Zelenici odprte.

VARNOST

• Hodimo v strnjeni koloni, po označeni poti za učiteljem v primerni razdalji. Ne oddaljujemo se od skupine!
  • Pazimo na svojo varnost (ne krušimo kamenja)!
  • Svoje odpadke odnesemo v dolino!
  • Obnašamo se primerno in s kričanjem ne vznemirjamo tamkajšnjih prebivalcev in drugih obiskovalcev narave.

Plačilo prevoza bo obračunano na položnici za šolske storitve.