OBVESTILO ZA PRVI ŠOLSKI DAN

sola-se-predstavi

V ŠOLSKEM LETU 2022/2023

Pouk bomo začeli v četrtek, 1. 9. 2022.

Učenci 1. razreda boste začeli šolski dan s prireditvijo ob 10. uri v večnamenskem prostoru v šoli na Novem svetu 18. Po kratkem kulturnem programu boste v spremstvu učiteljic odšli v učilnice. Učenci pridite v šolo s šolsko torbo in mapo. Pouk bomo končali do 11.30.

Učenci od 2. do 9. razreda začnete s poukom ob 8.20. Prvi dve uri imate pouk v matičnih učilnicah skupaj z razrednikom, nato sledi pouk po urniku. Učenci 2. in 3. razreda končate s poukom ob 12.00, učenci od 4. do 9. razreda pa ob 12.50. S seboj prinesite copate in šolske potrebščine.

Učenci 2., 4., 6. in 7. b, c in d razreda greste prvi dan do razreda v čevljih skozi garderobo. Učenci 3., 5., 7. a, 8., in 9. razreda pa se v garderobi preobujete.

Urnik za 1. šolski dan bo objavljen v ponedeljek, 29. 8. 2022, na oglasni deski pred šolo in na spletni strani šole.

urnik od 1. do 5. razreda

urnik od 6. do 9. razreda

Ta dan kombiji in avtobusi odpeljejo po prilagojenem voznem redu, ki bo objavljen v ponedeljek, 29. 8. 2022, na oglasni deski pred šolo in na spletni strani šole. Za učence vozače je 5. šolsko uro organizirano varstvo vozačev.

PREVOZI-PRVI-ŠOLSKI-DAN 22

Po končanem pouku bo organizirano podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda do 15.30.

Prvi dan pouka na šoli ni organiziranega jutranjega varstva.

V šolo lahko vstopajo le zdravi učenci in zaposleni. V primeru znakov in simptomov COVID19 učenci ostanejo doma. Več informacij si preberite na povezavi: https://nijz.si/sl/priporocila-za-zascito-zdravja-v-trenutni-epidemioloski-situaciji-covida-19

Vodstvo šole in vsi strokovni delavci želimo vsem učencem uspešen začetek šolskega leta.

(Skupno 1.706 obiskov, današnjih obiskov 1)