Taborjenje v Marindolu

Spoštovani starši!

Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Škofja Loka tudi letos v času poletnih počitnic organizira poletno taborjenje v Marindolu v času od 27. 7. 2020 – 3. 8. 2020.

Tabor v Beli krajini v Marindolu je namenjen vsem otrokom ne glede na zdravstveno in socialno indikacijo. Namen tabora je krepitev socialnih veščin osnovnošolskih otrok z različnimi delavnicami in športnimi aktivnostmi. Sofinancirajo ga delno občine, RKS-OZ in njihove krajevne organizacije. Večji del prispevka za letovanje pa prispevajo starši sami. Prijavnice zbirajo do 20. junija 2020.

Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na svetovalno delavko Matejo Božnar na telefonsko številko 04/ 506 00 16 ali elektronsko pošto mateja.boznar@ossklm.si . Pri njej dobite tudi prijavnice za tabor.