Gremo peš s Kokoško Rozi

V tednu od ponedeljka, 16. 9. 2019 do petka, 20. 9. 2019 so učenci 1. – 5. razreda in učenci 8. razreda, ki obiskujejo izbirni predmet Računalništvo, v okviru Projekta Trajnostna mobilnost sodelovali v aktivnosti Gremo peš s Kokoško Rozi!

Učenci so se trudili, da bi v čim večjem številu prišli  v šolo na trajnostni način. V petek, 13.9.2019 smo si zadali cilj, da bi za 7% izboljšali trajnostne prihode v šolo.

Danes so se v avli šole zbrali predstavniki oddelkov katerim  smo koordinatorice sporočile, da so bili pri beleženju prihodov zelo uspešni. Naša šola je v prejšnjem tednu kar za 18% izboljšala trajnostne prihode v šolo. Naši Kokoški Rozi smo zato prilepili zlato medaljo.

Želimo si, da se ta dobra navada ohrani zato bodimo otrokom tudi sami zgled ter jih spodbujajmo, da v šolo prihajajo na trajnostni način.

Koordinatorice projekta Trajnostna mobilnost:

Helena Kuhar

Katarina Gornik