Gremo peš! S kokoško Rozi

GREMO PEŠ! S KOKOŠKO ROZI.
Naša šola je vključena v aktivnost GREMO PEŠ! S KOKOŠKO ROZI, ki bo potekala v tednu od 16.9 – 20.9.2019. Aktivnost osnovnošolce spodbuja, da v šolo prihajajo na trajnosten način – peš, s kolesom, rolerji, skirojem, javnimi prevoznimi sredstvi ali na način skupne vožnje z osebnim avtomobilom.
Z aktivnostjo Gremo peš želimo prispevati k spreminjanju potovalnih navad na poti v šolo in domov. Radi bi zmanjšali motorni promet in onesnaženje zraka v okolici naše šole, izboljšali prometno varnost ter spodbujali gibanje in krepili zdravje otrok.
Aktivnost Gremo peš se izvaja pod okriljem Ministrstva za infrastrukturo v sklopu projekta Trajnostna mobilnost v vrtcih in osnovnih šolah.
Na naši osnovni šoli so v projekt vključeni vsi učenci od 1. – 5. razreda in učenci 8. razreda izbirnega predmeta Računalništvo.

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost