Vabilo na predavanje Damjane Šmid

sola_novi_svet1

Vabilo na predavanje Damjane Šmid »Vzgoja samostojnega otroka: samostojnost doma in v šoli«,

ki bo v sredo, 25. 1. 2017 ob 18.00 v prostorih šole na Novem svetu.

Predavanju bo sledil roditeljski sestanek za starše učencev 1. razreda.

Damjana Šmid je profesorica socialne pedagogike s certifikatom RT, ki že več kot dvajset let dela na področju vzgoje in medsebojnih odnosov. Diplomirala je z delom »Preventiva na področju spolnih zlorab«. Leta 1999 je pridobila diplomo iz realitetne terapije The William Glasser Institute. Trenutno je v procesu izobraževanja za NLP praktika (nevrolingvistično programiranje). Delovne izkušnje je pridobivala pri delu z otroki s posebnimi potrebami ter z mladostniki, ki imajo motnje vedenja in čustvovanja. Deveto leto vodi zasebni vzgojno-izobraževalni Zavod Modrin, kjer se ukvarja s svetovanjem pri vzgojnih, učnih in partnerskih težavah. Predava in izvaja delavnice za starše, otroke in mladostnike, v vrtcih, šolah in društvih po Sloveniji.