Ekipa FLL navdušila učence v 2. D

V torek, 29. 11. 2016, se nam je 3. šolsko uro  v 2. d razredu pridružila celotna FLL ekipa, ki prav vsako leto pripravi nekaj zabavno-poučno-pametno-napredno zanimivega. Letos so nam z igrico ‘vrgli kost’ in o vsebini še naprej govorimo pri spoznavanju okolja. V igrici smo spremljali pot malega mucka čisto od začetka. Najprej je bil le želja v otrokovi glavi, na koncu pa je pristal …  Po igrici je sledila še aktivna debata, v katero so bili vključeni igralci in gledalci.  Govora je bilo tudi o besedi STERILIZACIJA – nekateri učenci so jo že poznali, drugi pa od včeraj naprej zagotovo vejo, kaj je to. Omenjeno je bilo tudi mačje zavetišče, ki ga imamo celo v Škofji Loki. Naša učenka Manca pa je že pred časom izdelala čudovit plakat o prav tem mačjem zavetišču in so zato učenci že vedeli zanj. Članek lahko zaključim z besedami, da smo na šoli lahko RES ponosni na sposobne FLL-jevce in FLL-jevke , na kulturne gledalce 2. d razreda, na učenko Manco, ki je že z vsebino svojega plakata pokazala, da ji za majhne zavržene živalce NI VSEENO in ima zares ogromno srce!

Igrico si lahko ogledate tudi na našem šolskem BAZARJU _ 1. 12. 2016.

Zapisala razredničarka 2. d razreda, Nina Taler

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost