Ledine (1. d in 2. b razred)

 

V petek, 10. 6. 2016, so učenci 1. D in 2. B razreda odšli na izlet v Ledine. Tam so jih pričakali učenci POŠ Ledine, s katero naša šola sodeluje.

Skupaj so obiskali želvarij, se udeležili različnih delavnic, ki so jih pripravile učiteljice obeh šol. Preizkusili so se v igranju nogometa, raziskovali so okolico. Tudi čutno pot so spoznali.  Po skupinah so pripravili nabodala in prigrizke. Le te so z veseljem tudi pojedli. Kar so v delavnicah ustvarili, se naučili, so tudi predstavili kot skupina.

Druženje je potekalo tudi v obliki med vrstniškega učenja. Učenci so spoznali, da je v manjših skupinah moč odlično delati, si pomagati, sodelovati. Razvijali so sodelovalne veščine. Hkrati so se učili, kako poteka pouk na vasi ali v mestu.

Obljubili so si, da drugo leto na podoben način pripravijo srečanje na naši šoli. Hvala POŠ Ledine.

 

Marjeta Kavčič, Lidija Hafner, Li An Kozmelj, Marjetka Benedik

Galerija slik

(Skupno 204 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost