Drugošolci raziskovali Loško učno pot

V petek, 14.11.2014, smo se vsi drugošolci odpravili na raziskovanje Loške učne poti. Novembrsko deževje je dodobra namočilo našo načrtovano pot, a smo bili mi s primerno obutvijo na to odlično pripravljeni. Med potjo smo poleg skakanja čez blatne luže nabirali jesensko listje in plodove dreves. Mati narava je poskrbela, da so bile naše vrečke polne jesenskih plodov ter  listov obarvanih v najrazličnejših jesenskih barvah. Nekateri smo imeli s seboj tudi povečevalno steklo, s katerim smo iskali črvičke v storžih in si od blizu ogledovali mini žilice v listih. Zelo prav nam je prišel tudi daljnogled, s katerim smo si približali razvaline Starega gradu in vrhove okoliških hribov. Hvala staršem, ki ste poskrbeli, da se je vaš otrok na gozdni jasi okrepčal z doma pripravljenim sendvičem, ne/malo sladkano tekočino in suhim/svežim sadjem. HVALA ;)