DOBRODELNI TEK »S SUPERGAMI NA ZABAVO«

superga

Dobrodelni tek smo zaradi slabe napovedi vremena prestavili na PETEK, 7. 6. 2013

Vabimo vas, da se v petek, 31. 5. 2013, med 18.00 in 20.30 udeležite dobrodelnega teka, ki se bo odvijal na atletski stezi za OŠ Škofja Loka-Mesto. Udeležili se boste lahko  polurnega teka ali se pomerili v štafetnem tekmovanju in drugih športnih igrah.

Športni program bodo popestrili nastopi plesnih skupin učencev naše šole, ter glasbeni skupini Vanished in Otroci ritmov (2. generacija). Pripravljamo tudi srečelov, katerega izkupiček se bo pridružil zbranim sredstvom.

Prireditev je popolnoma netekmovalnega značaja. Pridobljena sredstva bodo namenjena šolskemu skladu OŠ Škofja Loka-Mesto.

Prijavnica