Mladi košarkarji zaključili boje v polfinalu.

V torek, 23. 4. 2013 smo na naši šoli organizirali polfinalni turnir v košarki za ml. dečke. Poleg naše ekipe sta se turnirja udeležili še ekipi iz Ljubljane, OŠ Vrhovci in OŠ Franceta Bevka. V prvi tekmi proti OŠ Vrhovci so naši nesrečno izgubili za 3 točke, krepek poraz pa so doživeli proti OŠ Franceta Bevka. Tako so zasedli 3. mesto na turnirju, ter skupno 16. do 24. v državi.

ČESTITAMO!

Igrali so:TIM SOČAK, TOMAŽ DOLINAR, DOMEN ŠTURM, JOŠT BOGATAJ, MATEJ ČIBEJ, DAVID MIKLAVČIČ, ALEKS MRAVLJA, GAL MISSON in LEON GABROVŠEK.

IMG 2900 Large

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 478 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost